Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2011

Utworzony przez Gość, 30 czerwca 2011 r. o 14:23
blondynka z pisuaru napisał:
no to ty koniecznie na kosmitów z PISkiem głosuj a ja na POtem sobie ciebie zostawię jak już wylądujecie na księżycu
Nie blondynka lecz babcia i nie z pisuaru lecz z klozetu. Tego przy pekaesie ta co wiecznie drobnych nie ma żeby wydać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='J-23 NADAJE' timestamp='1317064430' post='540658'] konformizm , egalitaryzm , kosmopolityzm , dekadencja i zamiłowanie do prymitywnego wczesnego kapitalizmu oto cechy które charakteryzują potencjalnego wyborce PO , chcącego zachowania obecnego status quo . I niezniszczalny PSL , taka panienka od koalicji i wyborów której z każdym po drodze a która to partyjka ma wierny elektorat w każdym wschodnim mieście gdzie wyborcom przez pokolenia jeszcze z butów słoma będzie wystawać. dajmy na luz , odpuśćmy wybory , bo na nich wcale a wcale świat się nie kończy . Nie jest niczyim obowiązkiem napier***ać do urny ze swoją karteczką , aby nadać legalizm tym idiotom i dorobkiewiczom którzy chcą skoczyć na kasę i układy . Mam wewnętrzny refluks swoich zasad moralnych gdy słucham jednego pajaca drugiego i trzeciego ...nie dajcie się na to nabrać , nie idźcie na wybory na nich nic się nie kończy ani się nie zaczyna ... bo w końcu Te wszyskie straszne cechy bedące charakterystyką potencjalnego wyborcy PO ok, ale egalitaryzm to już po bandzie . Szczególnie jako idea równości szans w dostępie do edukacji, równosci praw obywatelskich i takich tam podobnych pierdół będących podstawą demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J-23 NADAJE napisał:
konformizm , egalitaryzm , kosmopolityzm , dekadencja i zamiłowanie do prymitywnego wczesnego kapitalizmu oto cechy które charakteryzują potencjalnego wyborce PO , chcącego zachowania obecnego status quo . I niezniszczalny PSL , taka panienka od koalicji i wyborów której z każdym po drodze a która to partyjka ma wierny elektorat w każdym wschodnim mieście gdzie wyborcom przez pokolenia jeszcze z butów słoma będzie wystawać. dajmy na luz , odpuśćmy wybory , bo na nich wcale a wcale świat się nie kończy . Nie jest niczyim obowiązkiem napier***ać do urny ze swoją karteczką , aby nadać legalizm tym idiotom i dorobkiewiczom którzy chcą skoczyć na kasę i układy . Mam wewnętrzny refluks swoich zasad moralnych gdy słucham jednego pajaca drugiego i trzeciego ...nie dajcie się na to nabrać , nie idźcie na wybory na nich nic się nie kończy ani się nie zaczyna ... bo w końcu Te wszyskie straszne cechy bedące charakterystyką potencjalnego wyborcy PO ok, ale egalitaryzm to już po bandzie . Szczególnie jako idea równości szans w dostępie do edukacji, równosci praw obywatelskich i takich tam podobnych pierdół będących podstawą demokracji.
Głosuję na PO i pójdę na wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egalitaryzm w wykonaniu PO to prawo do adaptowania dzieci przez pary tej samej płci , to wreszcie popieranie związków homo jako równoprawnych w rozumieniu prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J-23 NADAJE napisał:
egalitaryzm w wykonaniu PO to prawo do adaptowania dzieci przez pary tej samej płci , to wreszcie popieranie związków homo jako równoprawnych w rozumieniu prawa
Co do homoseksualizmu to daje się leczyć. Pod jednym wszakże warunkiem, że przestanie się bredzić o uwarunkowaniach genetycznych i to jest ta niewygodna prawda. Przestanie się także traktować zachowania jako normę i tresować społeczeństwo w kierunku zgody na wyżej wymienione zagadnienia: adopcja i śluby. Terapia homoseksualistów zwanych dawniej pederastami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głosuję na PO i pójdę na wybory.
Na pewno sobie noge złamiesz albo wpadniesz PO drodze do kanału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Na pewno sobie noge złamiesz albo wpadniesz PO drodze do kanału.
Szkoda mi pisu, bo przez takie głupie wypowiedzi pis tylko traci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda mi pisu, bo przez takie głupie wypowiedzi pis tylko traci.
A przez takie też traci: Byłem w ZOMO, byłem w ORMO, Teraz jestem za Platformą. Ciekaw jestem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda mi pisu, bo przez takie głupie wypowiedzi pis tylko traci.
SIERPEM I MŁOTEM W CIEBIE I TĄ CZERWONĄ CHOŁOTE.Bedzie strata tylko wtedy i dla twojej starej CIOTO jak wpadniesz do kanału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Organizacja nasza jest w posiadaniu Pańskiego numeru telefonu jak i adresu zamieszkania. Wybaczamy Panu dotychczasową nielojalność do naszego rządu i uważamy, że tym razem zagłosuje pan na PO. Gwarantujemy Pańskiej rodzinie pomoc, ochronę rodziny, bo zdarzają się różne wypadki.” Treść takiego sms-a dostałem 25 września. To jest szantaż. Co z tym mam zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Organizacja nasza jest w posiadaniu Pańskiego numeru telefonu jak i adresu zamieszkania. Wybaczamy Panu dotychczasową nielojalność do naszego rządu i uważamy, że tym razem zagłosuje pan na PO. Gwarantujemy Pańskiej rodzinie pomoc, ochronę rodziny, bo zdarzają się różne wypadki.”Treść takiego sms-a dostałem 25 września.To jest szantaż.Co z tym mam zrobić?
olej to. Ja też to dostałem, to pisał jakis niedorobiony fi***,to nawet stylistycznie nie trzyma się kupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/dzialacze-pis-dostaja-sms-owe-pogrozki-t52250/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J-23 NADAJE napisał:
egalitaryzm w wykonaniu PO to prawo do adaptowania dzieci przez pary tej samej płci , to wreszcie popieranie związków homo jako równoprawnych w rozumieniu prawa
E tam, to tylko Tuskowi się tak " palnęło " z tą adopocją, może akcja na PKS go wykończyła Ale no tak, zapomniałem że PO to typowa partia jednego " wodza " i wszelkie głosy sprzeciwo pozostałych liderow tej partii nie mają żadnego znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kane napisał:
E tam, to tylko Tuskowi się tak " palnęło " z tą adopocją, może akcja na PKS go wykończyła Ale no tak, zapomniałem że PO to typowa partia jednego " wodza " i wszelkie głosy sprzeciwo pozostałych liderow tej partii nie mają żadnego znaczenia.
https://lh6.googleusercontent.com/-wE4W1retb50/ToBVmJCZcyI/AAAAAAAAAjw/X_W03lnsDF4/s288/trusk.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e name='Pawlak' timestamp='1317140523' post='540938'] A przez takie też traci: Byłem w ZOMO, byłem w ORMO, Teraz jestem za Platformą. Ciekaw jestem ? [/quote] Przecież to napisał zwolennik PIS i dlatego PIS traci, żadnej kultury. My na wybory chodzimy zawsze i głosujemy na PO, a jest nas pięcioro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przecież to napisał zwolennik PIS i dlatego PIS traci, żadnej kultury. My na wybory chodzimy zawsze i głosujemy na PO, a jest nas pięcioro." Czy to tradycja rodzinna ? Czym konkretnie pana(ią) przekonała do siebie PO ? Dlaczego warto na nią głosować, bo ja się jeszcze waham jak głosować. Pana(i) uzasadnienie pomoże mi dokonać wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i zajechał do nas platfobus! Władza przyjechała do luda Międzyrzeckiego. Uloteczka, cukiereczek, bajerek - niby rybacy łowiący .......! Gdyby tak jeszcze umieli chleb rozmnożyć i wiarę wskrzesić, to by Polska była Polską! Za mało, za jednego cukierka to się nie sprzedam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i zajechał do nas platfobus! Władza przyjechała do luda Międzyrzeckiego. Uloteczka, cukiereczek, bajerek - niby rybacy łowiący .......! Gdyby tak jeszcze umieli chleb rozmnożyć i wiarę wskrzesić, to by Polska była Polską! Za mało, za jednego cukierka to się nie sprzedam!
Kto wie ?. Lud Międzyrzecczyzny sprzedajny.W gminie ludziska za krówkę oddawali swoje głosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Kto to wybiera i dla czego temu tak rosnie,te sondaze to jedna lipa,albo tylu matolow w tym kraju.
Biedni ludzie...ten chce Kaczyńskiego,Macierewicza,tamten Tuska... jaka to jest różnica?zobaczcie na szczeblu lokalnym kto wami rządzi !!!,ludzie układów,układzików i całe rodzinne klany i to bez względu na to kto jest w danym momencie na górze przy korycie,w mojej miejscowości całą gminą trzęsą stare komunistyczne układy,te same komunistyczne gęby kiedyś PZPR a teraz PSL... jak to nie dawno powiedział gen.Kiszczak o przekazaniu władzy w 1998 ,,,nam nie chodziło o władzę na górze,nam chodziło o jak najwięcej władzy w samorządach i w wszelkich własnościach Skarbu Państwa,tam byliśmy i jesteśmy nie do ruszenia'''...coś jednak było w tym że my wam dajemy władzę,a wy nam spokój i ciepłe posadki...wtedy przypomniałem sobie że włodarz mojego miasta zatwardziały komuch był kiedyś kierownikiem PGR-u,zmieniały się rządy,a ta klika rządzi dalej...każdy rząd unika tematu dekomunizacji,dlaczego?wszyscy nasi sąsiedzi dawno się z tym uporali,wstyd!!! A co będzie jak PSL da ciała i nazwa przestanie być na topie?to będzie inna...ale tylko nazwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morda... napisał:
Biedni ludzie...ten chce Kaczyńskiego,Macierewicza,tamten Tuska... jaka to jest różnica?zobaczcie na szczeblu lokalnym kto wami rządzi !!!,ludzie układów,układzików i całe rodzinne klany i to bez względu na to kto jest w danym momencie na górze przy korycie,w mojej miejscowości całą gminą trzęsą stare komunistyczne układy,te same komunistyczne gęby kiedyś PZPR a teraz PSL... jak to nie dawno powiedział gen.Kiszczak o przekazaniu władzy w 1998 ,,,nam nie chodziło o władzę na górze,nam chodziło o jak najwięcej władzy w samorządach i w wszelkich własnościach Skarbu Państwa,tam byliśmy i jesteśmy nie do ruszenia'''...coś jednak było w tym że my wam dajemy władzę,a wy nam spokój i ciepłe posadki...wtedy przypomniałem sobie że włodarz mojego miasta zatwardziały komuch był kiedyś kierownikiem PGR-u,zmieniały się rządy,a ta klika rządzi dalej...każdy rząd unika tematu dekomunizacji,dlaczego?wszyscy nasi sąsiedzi dawno się z tym uporali,wstyd!!! A co będzie jak PSL da ciała i nazwa przestanie być na topie?to będzie inna...ale tylko nazwa.
DYMAĆ KOMUCHÓW-SIERPEM I MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ CHOŁOTE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 17 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...